Augšdaugavas novada skolotāji atklāj savu radošumu

Izglītība

14. decembra pēcpusdienā mājīgajā Augšdaugavas novada Raiņa mājā Berķenelē bija rosīga atmosfēra – interešu izglītības skolotājiem notika profesionālās pilnveides apmācības “Radošuma metodes darbā ar skolēniem. Radošuma kods”.

Apmācībās piedalījās dažādu jomu interešu izglītības skolotāji no 12 novada izglītības iestādēm. Tās vadīja neformālās izglītības un izaugsmes trenere Ieva Johansson un koučs un vērtību izglītības treneris Henric Johansson. Skolotājiem bija iespēja apgūt šādas tēmas: radošums un darbs komandā; metodes sava radošuma potenciāla aktivizēšanā, kā arī sevī atklāt vēl līdz šim neapjaustas prasmes darbojoties pa vienam, pāros un komandās. Skolotāji atklāja ne tikai savas prasmes un aktīvi līdzdarbojās, bet arī apguva jaunas metodes, paņēmienus radošuma veicināšanai, ko varēs izmantot savās nodarbībās ar bērniem.

Šī bija brīnišķīga atkalsatikšanās un jaunu iepazīšanos iespēja klātienē pēc divu gadu attālināto semināru norises. Paldies apmācību vadītājiem un dalībniekiem par aktīvu, rosīgu darbošanos, sadarbību un atvērtību!

IP metodiķe, Inese Zuģicka

“Bungu bunkurs”- “Latvijas skolas somas” nodarbība, kas liek domāt un sadarboties