Augšdaugavas novada jauniešu sadraudzības vakars “No filmas uz realitāti”

AKTUĀLI

31.martā no plkst. 18.00 līdz 23.00 Ambeļu kultūras namā norisināsies Augšdaugavas novada jauniešu sadraudzības vakars “No filmas uz realitāti”, ko rīko Višķu, Ambeļu, Maļinovas un Dubnas pagastu jaunieši. Pasākumā var piedalīties Augšdaugavas novada pagastu jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem kopā ar sava jauniešu centra atbildīgo personu.

Pasākuma dalībniekiem ir mājasdarbs – sagatavot priekšnesumu par izlozēto filmu, parādot tās nelielu fragmentu vistuvāk filmas sižetam izpaužoties radoši. Filmas izlozēs attīstības centru jaunatnes lietu speciālisti.

Pasākuma laikā dalībnieki attēlos izlozēto filmu sižetus jauniešu komandu interpretācijā, izpaužoties radoši un attīstot savas teatrālās prasmes. Filmu iestudējumus vērtēs žūrija. Kā arī pasākuma laikā jauniešus sagaida aktivitātes saistītas ar kino pasauli.

Pasākuma programma:

•             Plkst. 17.30 – 18.00 Reģistrācija

•             Plkst. 18.00 – 20.00 Augšdaugavas novada jauniešu komandu priekšnesumi

•             Plkst. 20.00 – 20.30 Rezultātu apkopošana

•             Plkst. 20.30 – 21.00 Apbalvošana

•             Plkst. 21.00 – 23.00 Augšdaugavas novada jauniešu brīvā laika pavadīšana

Lūdzam, obligāti apstiprināt sava jauniešu centra dalību līdz 27.martam, sazinoties ar Višķu jauniešu attīstības centra jaunatnes lietu speciālistiem (Zane Ozola, +371 27181186, zane.ozola@augsdaugavasnovads.lv; Vlads Streļcovs, +371 29729571, vlads.strelcovs@augsdaugavasnovads.lv).

Jauniešus aicina iesaistīties izaugsmes un Latgales izzināšanas programmā “LTG tu dū!”