Augšdaugavas novada jaunatnes salidojums

AKTUĀLI

21. augustā Naujenes pagasta Slutišķos notika Augšdaugavas novada jaunatnes salidojums. Pasākuma formāts bija nedaudz citādāks, jo epidemioloģiskā situācija šobrīd ievieš vairākas korekcijas pasākumu organizēšanā, bet, neskatoties uz to, jauniešiem bija iespēja jautri un lietderīgi pavadīt šo dienu.

Salidojumā piedalījās komandas no Salienas, Biķernieku, Sventes, Višķu, Naujenes, Tabores, Vaboles, Līksnas, Demenes, Medumu, Kalkūnes un Maļinovas pagasta, un komanda no Ilūkstes.

Pasākums sākās ar dalībnieku reģistrāciju un instruktāžu par pasākuma norisi. Pēc tam, kad visas komandas piereģistrējās pasākumam, mūsu salidojums varēja sākties, un mēs visi draudzīgi devāmies un Krāslavu, lai piedalītos laivu braucienā pa Daugavu. Sadalot laivas un inventāru, ceļojums varēja sākties. Jaunieši ar lielu aizrautību un interesi mēroja gandrīz 30 km lielu distanci no Krāslavas līdz Slutiškiem. Tas bija arī fiziski ļoti grūti, līdz ar to jauniešiem bija iespēja pārbaudīt savu fizisko formu un to uzlabot. Pēc brauciena ar laivām salidojuma dalībniekus gaidīja garšīgas pusdienas brīvā dabā.

Pēc nelielas atpūtas sākās sacensību daļa, kur komandas startēja 5 disciplīnās.

Sacensību rezultāti:

FRISBIJA METIENI MĒRĶĪ UZ LAIKU:

1.vieta – Ilūkste;

2.vieta- Vabole;

3.vieta- Biķernieki.

FUTBOLA BUMBAS SITIENI VĀRTOS:

1.vieta- Maļinova;

2.vieta-  Saliena;

3.vieta- Vabole.

“BUMBIŅAS”:

1.vieta – Naujene/Svente;

2.vieta –Vabole;

3.vieta – Saliena.

“VEIKLIE”:

1.vieta –Ilūkste;

2.vieta – Biķernieki;

3.vieta – Naujene/Svente;

“JAUTRĀ STAFETE”:

1.vieta –Saliena;

2.vieta – Tabore;

3.vieta –Biķernieki.

Augšdaugavas novada jaunatnes salidojuma kopvērtējumā uzvarēja Salienas pagasta komanda.

  1. vieta ir Vaboles pagastam, 3.vieta – Naujene/Svente!

Paldies visām komandām par aktīvu dalību salidojumā. Īpašs paldies sporta biedrībai “Grozs” par sporta sacensību organizēšanu un biedrībai “Aktīvā atpūta Latgalē” par laivu brauciena organizēšanu!

"Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam ietvaros"

Informācijai: Olesja Ņikitina, olesja.nikitina@dnd.lv

Iesaisties projektā "Proti un dari"!