Augšdaugavas basketbolisti piedzīvo zaudējumu Gulbenē

AKTUĀLI

31. janvārī Gulbenes Sporta centrā BK Augšdaugavas novads spēlēja ar komandu Buki / Juniors BJSS. Tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 88:81.

Ar nelielu pārsvaru Augšdaugavas novada basketbola komanda uzvarēja 1. un 3. ceturtdaļā (21:17 un 24:23), pretinieki uzvarēja 2. ceturtdaļā (21:23), pēdējā ceturtdaļā iegūstot ievērojamu punktu pārsvaru (15:25).

Rezultatīvakie spēlētāji Augšdaugavas komandā - Renārs Bulduris (30 punkti), Juris Meļņiks (20 punkti) un Mārtiņš Kļavinskis (14 punkti).

Reģionālās basketbola līgas Austrumu grupā BK Augšdaugavas novads atrodas trešajā vietā ar 22 punktiem. Pagaidām nav skaidrs vai komanda tiks play off izspēlē, kur tiek labākās grupu komandas. Tas būs atkarīgs no citu komandu spēļu rezultātiem, turklāt pašai Augšdaugavas komandai jāvinnē nākamā spēle pret BK Smiltene / BJSS, kas notiks Rēzeknes 1. ģimnāzijā, 7. februārī, plkst. 20.00.

Turnīra tabula

Ineses Sarbajas ilustrāciju izstāde