Audzēkņu dalība konkursā “Muzikos garsai” Viļņā

AKTUĀLI

19. aprīlī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas akordeonisti Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova) un Dmitrijs Karpečkovs (skolotāja Anna Grigorjeva) piedalījās Starptautiskajā jauno izpildītājmākslinieku un komponistu konkursā Viļņā (Lietuvā). Konkursantu vidū bija dalībnieki no Lietuvas, Latvijas, Krievijas un Ķīnas, kas virtuozi pārvaldīja dažādus mūzikas instrumentus, kā arī demonstrēja savus mūzikas komponēšanas talantus. Nogurums pēc ceļa, konkursa noklausīšanās un neliela pastaiga pa pilsētu nelika par sevi manīt dienas noslēgumā, kad žūrijas komisija bija gatava paziņot rezultātus. Patīkami, ka konkursa organizatori parūpējās par to, lai neviens no dalībniekiem nepaliktu bez piemiņas balvām – konkursa laureāti saņēma Laureāta diplomus un balvas, savukārt pārējie dalībnieki tika pie nelieliem suvenīriem. Apsveicami, ka starp laureātiem tika nosaukti arī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu vārdi – Rolands Kļavinskis ieguva II vietu, bet Dmitrijs Karpečkovs kļuva par III vietas laureātu.

Dalība pasākumā „Kokle skan dvēselē”