Atveras diena kā grāmata liela

AKTUĀLI

Oktobris. Bērni, iejutušies skolnieku lomā, apgūst jaunas zināšanas, cītīgi mācās, izjautā skolotājus, lai izzinātu apkārtējo pasauli un lietu kārtību. Oktobrī atzīmē izcilā zviedru pētnieka Alfrēda Nobela dzimšanas dienu. Lai atcerētos šo nozīmīgo notikumu, 8. oktobrī Nīcgales bibliotēkā pulcējās visjaunākie un zinātkārie lasītāji.

Labs palīgs zinību apgūšanā ir grāmatas. Bērni, ejot pa burtu taku, iepazinās ar aizraujošām, interesantām, krāšņām grāmatām, kas vēsta par svarīgiem notikumiem un atklājumiem no seniem laikiem līdz mūsdienām. Apskatīto un iepazīto grāmatu vidū bija Betīnas Štīkeles grāmata ”Bērni jautā, Nobela prēmijas laureāti atbild”, mazo bērnu lielie jautājumi grāmatā “Saki kāpēc tā?, “Teikas par zvaigznēm”, “Ģimenes Bībele”, “Lielā nakts grāmata”, Agra Liepiņa grāmata “Mūsu ķēniņš”, kas stāsta par latviešu ķēniņiem.  Apskatot grāmatu “Gardēžu atlants”, bērni iepazinās ar saldākajām kartēm pasaulē, kas atklāj kārumu eksotiskās receptes 52 valstīs.

Lai turpinātu izzinošo ceļojumu grāmatu pasaulē, bibliotēkā laipni gaidīti bērni kopā ar vecākiem.

Informāciju sagatavojusi:
Ruta Bogdanova, bibliotēkas vadītāja

Skolotāju diena Naujenes MMS