Atvadas no ziemas Kalkūnē

AKTUĀLI

26. februārī Kalkūnē notika "Masļeņica". Koncerts mijās ar aizraujošām sporta sacensībām un izklaidēm. Klātesošie varēja jautri atpūsties un gūt pozitīvas emocijas. Visi tika cienāti ar karstu tēju un pankūkām. Svētku laikā apmeklētāji guva labas emocijas, savukārt sacensībās – balvas. Ciemos pie kalkūniešiem atnāca Lācis, iepriecinot gan bērnus, gan pieaugušos.

Koncertā piedalījās Kalkūnes pagasta pārvaldes bērnu vokālais ansamblis "Zariņi", vadītāja L.Sauleviča un Randenes pamatskolas ansamblis - vadītāja L.Sauleviča. Pasākuma beigās visas ziemā uzkrātās negācijas tika sadedzinātas kopā ar Svētku lelli. Kalkūnes boksa skolas audzēkņi demonstrēja stilizētās dūru kaujas. Svētku kulminācijā - jau par tradīciju kļuvušā virves vilkšana. Pēc "ilgas cīņas" uzvaru guva Ziema.

Paldies visiem, kuri palīdzēja organizēt un vadīt šo pasākumu: O.Kursītim, A.Mackevičam, B.Binderei, I. Vērdiņai, G. Zujevam, M.Kohanovičai, I. Skurjatei, N.Polovajai, A.Cimoškai,D.Mančinskai, A. Beļtmanei, A.Izranovam.

Informāciju sagatavoja:
Kalkūnes pagasta pārvaldes kultūras menedžere
Alla Izranova

 

 

Preses konference