Atklāta pieteikšanās mājas kafejnīcu dienām Augšdaugavas novadā 22. – 23. jūlijā

AKTUĀLI

Šogad Mājas kafejnīcu dienas Augšdaugavas novadā norisināsies no 22. līdz 23. jūlijam. Šajos datumos lauku saimniecības, uzņēmēji un vietējo kopienu entuziasti atvērs savas durvis viesiem, pārtopot par mājas kafejnīcām. Būs iespēja nogaršot vietējos ēdienus un dzērienus, baudīt unikālo atmosfēru un piedāvāto kultūras programmu.

Jau trešo gadu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Lauku tūrisma asociāciju "Lauku ceļotājs" rīko Mājas kafejnīcu dienas. Akcija šogad notiks no 8. jūlija līdz 24. septembrim visā Latvijā.

Līdz 30. maijam izsludināta pieteikšanās Mājas kafejnīcu dienām Augšdaugavas novadā, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu: https://ieej.lv/jBPg0

Neskaidrību vai papildus jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz turisms@augsdaugavasnovads.lv

Foto no 2022. gada Mājas kafejnīcu dienām. Brīvdienu māja “Meijas nams”.

Informāciju sagatavoja: Inna Bebre, Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA”

tālr.: (+371) 654 76748 , 29431360

e-pasts:  turisms@augsdaugavasnovads.lv

Facebook: Augšdaugavas novads.Travel

www.visitdaugavpils.lv

www.visku-estrade-stadions.lv

Instagram: Augšdaugava.Travel

Pieteikšanās konferencei “Kodolenerģija Latvijai”