Atklās izstādi “Neironu spēles un cerību stari”

AKTUĀLI

Trešdien, 23. novembrī, plkst.10.30 Naujenes tautas bibliotēkas Vecstropu apkalpošanas punktā tiks atklāta divu brīvmākslinieču Elitas Gudziševskas un Laimas Saules neirografikas izstāde “Neironu spēles un cerību stari”.

Elīna Gudziševska par sevi stāsta: “Esmu brīvmāksliniece. Šobrīd maniem darbiem nepiemīt telpas izjūta un apjoms. Tie vairāk ir “divplākšņu” un beztelpas lidojuma darbi.

Man patīk fantāzija, pasaka, pozitīva doma, draudzība, labvēlība un vienlaikus cienu kārtību, darbību, askētismu, harmoniju. Kā saka itāļi: “Katra taisna līnija ir amorāla.” Dabā nav taisnu līniju, tomēr fraktāļi parāda, kāda ir harmonija dabā. Nekas nav viennozīmīgs.

Labprāt lasīšu skatītāju, apmeklētāju pārdomas pēc izstādes aplūkošanas! Rakstiet!

Mans pašmērķis izstādēm ir parādīt savu dzīves filozofiju, redzējumu, izjūtas un raisošās domas. Tas paplašina manu redzes leņķi, jo mēs redzam vienu, bet citi pamana to, ko es palaidu garām. Kopskats, kopaina. Svarīgi būt vienotam un tai skaitā arī atšķirīgam. Būt esībā un saprast, redzēt savu iekšējo pasauli.”

Nepieciešamā tikšanās