Atbalsta saņemšanas iespējas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Augšdaugavas novadā

AKTUĀLI

Partnerība “Kaimiņi” sadarbībā ar Latgales plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības atbalsta centru aicina uz semināru par “Atbalsta saņemšanas iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Augšdaugavas novadā”

Semināri notiks 21.februārī Daugavpilī Augšdaugavas novada kultūras centrā Vārpa un 28.februārī Ilūkstes Kultūras un māklsas centrā.

Piesakies semināram te: https://ej.uz/Aktualitates_uznemejiem

Par finansējuma piesaistes iespējām savas uzņēmējdarbības attīstībai stāstīs Altum Latgales reģiona vadītāja Vita Pučka. Būs iespēja iepazīties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalsta programmām uzņēmējiem, aktuālajām atbalsta programmām no Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra.    Augšdaugavas novada plānošanas nodaļas vadītāja Olga Lukaševiča iepazīstinās ar teritorijas plānojumu novadā. Vecākā komercdarbības speciāliste Iveta Megne stāstīs par pašvaldības grantu projektu konkursiem uzņēmējdarbībai.

Aktualitātes par LEADER projektu konkursu uzņēmējdarbībai.

Darba_Kartiba_21022024Lejupielādēt

Daugavpils Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerts Ilūkstē