Armvrestleriem panākumi sacensībās Lietuvā

AKTUĀLI

Nedēļas nogalē, 27. janvārī, Lietuvā norisinājās 5. starptautiskais armvrestlinga turnīrs “Masloboev Cup 2023”, starp vairāk kā 180 sacensību dalībniekiem, piedalījās arī Naujenes pagasta armvrestlinga kluba “Tanks” sportisti.

Sandris Šedis parādīja, kas ir pasaules līmenis un viegli uzvarēja pro vīri -105 kg kategorijā gan ar labo, gan ar kreiso roku, kā arī Open, jeb absolūtajā kategorijā izcīnīja 1. vietu ar abām rokām. Antons Igoņins amatieriem -75 kg izcīnīja 1. vietu ar labo un kreiso roku. Ervīns Lazdāns kategorijā iesācējiem +85 kg izcīnīja 1. vietu ar labo un kreiso roku, ļoti pārliecinoši tiekot galā ar visiem pretiniekiem, Ervīns startē tikai pirmo gadu un var teikt, ka “iesācējus” jau ir pāraudzis, un nākamgad amatieriem būs jāuzmanās. Sergejs Podgajskis startēja kategorijā iesācējiem -85 kg un arī izcīnīja 1. vietu gan ar labo, gan ar kreiso roku. Māris Lenis amatieriem +95 kg kategorijā ieguva 3. vietu ar labo roku.

Sacensības kopumā noritēja ļoti augstā līmenī, laba organizācija un arī dalībnieku skaits bija ievērojams. Jāpiebilst, ka Latviju šajās sacensībās pārstāvēja 21 sportists un gandrīz visās kategorijās par uzvarētāju tika kronēts tieši Latvijas pārstāvis, kas tikai apliecina mūsu līmeni armvrestlinga pasaulē.

Sporta pasākumu organizators,
Skolas iela 6, Naujene
www.facebook.com/NaujeneSporto
tālr. 65476851

Klūgu pīšanas darbnīca un tautas lietišķās mākslas studijas "Pūpoli" izstāde Kalupē