Ar uzņēmēju atbalstu turpinās pašvaldības ceļa “Adami – Skrīveri” otrā būvniecības kārta

AKTUĀLI

Skrudalienas pagasta teritorijā uzsākta pašvaldības ceļa “Adami – Skrīveri” (3.1 km) otrās būvniecības kārtas īstenošana, kas notiek, pateicoties divu komercsabiedrību veiktajam ziedojumam. Daugavpils novada domes sēdē tika akceptēta ziedojumu pieņemšana no SIA “Antaris” 86 661,6 eiro un AS “NIDL” 20 000 eiro apmērā, savukārt Daugavpils novada dome apņēmusies segt būvniecības PVN izmaksas. Ceļš “Adami – Skrīveri” ved uz pagasta lielāko tūrisma pakalpojuma objektu – Silene Resort & SPA.

Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova pastāstīja, ka būvniecības otrajā kārtā paredzēts veikt šķembu maisījuma uzklāšanu un divkārtu virsmas apstrādi jeb tā saucamā baltā asfalta seguma uzklāšanu.  Melnais asfalts tiks uzklāts tikai pēdējiem 23 metriem pie atpūtas kompleksa vārtiem, jo tur notiek visintensīvākā transporta kustība. “Būvniecības pirmajā kārtā tika izveidots grants ceļš, tomēr mēs zinām, ka grants ceļš regulāri izsitas un tam ir nepieciešama bieža greiderēšana. Tāpēc uzņēmējs nolēma sponsorēt un ieguldīt lielus līdzekļus šī ceļa tālākai būvniecībai, lai bizness turpinātu attīstīties un klients būtu apmierināts, braucot pa gludu ceļu,” tā B.Ivanova. Lai gan šajā ceļa posmā ir tikai piecas viensētas, B.Ivanova norāda, ka  tas ir ieguvums visam pagastam, jo notiek infrastruktūras attīstība un tūristu piesaiste.

Būvniecības otrās kārtas darbus veic vietējā būvfirma SIA “DSM Meistari”, kuri, labvēlīgu laikapstākļu gadījumā, sola darbus paveikt līdz jūlija beigām vai augusta sākumam.

Daugavpils novada V vasaras sporta spēles