Ar programmu „Latvijas skolas soma” iepazīstam Valmieras drāmas teātra aktierus

Ilūkste

29. martā Ilūkstes Raiņa vidusskolas 1.-3. klašu un 4.s klases skolēni programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros skatījās Valmieras drāmas teātra digitālo izrādi “Slinkums”.

Stāsts ir par trim draugiem – Tomu, Annu un Oskaru, kuri slinkuma dēļ nonāca neparastās situācijās. Izrāde parādīja, ka Slinkums kādreiz piemeklē ikvienu no mums, bet ir jābūt uzmanīgiem, jo pārāk ilga slinkošana ir kaitīga veselībai un prātam.

Teātra izrāde bija interesanta, pamācoša un jautra. Tā rosināja skolēnus domāt un izvērtēt savu rīcību. Pēc izrādes noskatīšanās skolēni atbildēja uz jautājumiem par izrādi, ar saviem vērojumiem dalījās zīmējumos un nelielos aprakstos.

Paldies projektam “Latvijas skolas soma” par lielisko iespēju tikties ar Valmiers teātra aktieriem!

1.a klases audzinātāja Ināra Dronga

Norit projekts “Sventes vidusskolas teritorijas labiekārtošanas, sporta laukumu un bērnu rotaļu laukuma pārbūve”