Apskatāma Baibas Priedītes personālizstāde “Kā piedzīvojums… ”

AKTUĀLI

 Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” (Daugavpilī, Dobeles ielā 30) ir apskatāma Baibas Priedītes personālizstāde “Kā piedzīvojums...”.

Izstādi veido trīspadsmit darbi. Izmēri – 100x70, tehnika – papīrs/akvarelis. Lielākā daļa gleznu ir šī gada darbi, daži tapuši pēdējo trīs gadu laikā. Darbiem nav nosaukumu, tie nav apvienoti vienā konkrētā sērijā. Katrs akvareļdarbs ir atsevišķi pastāvošs un uztverams kā atsevišķs piedzīvojums ar savu sākumu un turpinājumu. Darbos ir abstrakta vizuālā informācija, kas nerosina uztvert autora vēstījumu, bet dod skatītājam iespēju veikt ceļojumu savas iztēles dzīlēs, pie savas fantāzijas pirmavota. Ļauties iegrimt krāsu formu pasaulē, saskatīt un ieraudzīt, neuzdodot jautājumus.

Personālizstāde “Kā piedzīvojums... ” Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” kamīnzālē būs apskatāma līdz janvāra beigām darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst.19.00.

Apmeklējot izstādi, aicinām ievērot aktuālos valstī noteiktos drošības noteikumus un sanitārās rekomendācijas.

Fotogrāfijā redzams Baibas Priedītes gleznas fragments

Tiešsaistē notiks viktorīna par Latviju