Apmācības ugunsdrošības jomā Naujenes pamatskolā

Izglītība

Šī gada 12. oktobrī sadarbībā ar SIA FN SERVISS instruktoru Jāni Mozuli Naujenes pamatskolā notika teorētiskās un praktiskās apmācības ugunsdrošības jomā.

Apmācību  teorētiskajā daļā instruktors skolēnus, skolotājus un skolas darbiniekus iepazīstināja gan ar ugunsgrēku statistiku valstī, gan ar cilvēku rīcības psiholoģiju stresa apstākļos, gan ar iespējamiem aizdegšanās riskiem darba vietās, vai mājās un to, kā sevi pasargāt šajās situācijās. Iepazīstināja ar pareizu rīcību ugunsgrēka gadījumā: kā rīkoties, kur zvanīt; nekontrolētu degšanu, kā arī dzēšana ar ugunsdrošības pārklāju.

Praktiskajā daļā skolēniem tika dota iespēja pašiem dzēst uguni ar ugunsdzēsības aparātu un gūt pārliecību par saviem spēkiem un prasmēm.

 Šādas zināšanas glābj cilvēku dzīvības!

Alita Kokina, Naujenes pamatsk. skolotāja

Naujenes mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde