Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!

Izglītība

Šogad mūsu skolā Patriotisma nedēļa novembrī norisinājās īpašā gaisotnē. Šo nedēļu raksturo daudzveidīgas skolēnu aktivitātes, izzinot Latvijas dabu, cilvēkus, vēsturi, kultūru. Skolas gaiteņos bija skatāmas skolēnu radošo darbu izstāde “Es lepojos”, kurās tika stāstīts par skolēnu tuviem cilvēkiem un viņu labiem darbiem.

Sevišķi piesātināti aktivitātēm bija 9. un 10.novembris  - visi Laucesas pamatskolas 1.-6.klases skolēni  sacentās stafetēs komandu sacensībās “Lāčplēša spēks” , bet nākamajā dienā vēstures skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Latviju spēlē „Izzini Latvijas vēstures notikumus un simbolus”.

14. novembrī svētkiem rotātajā zālē norisinājās svinīgais, mūsu valsts dzimšanas dienai veltītais pasākums ”Mūsu Latvijai”. Tas bija ceļojums pa Latvijas robežu tās 1836 km garumā. Mēs apceļojām visus Latvijas 4 novadus, atklājām mūsu mīļo  Latviju no jauna, ciemojoties tās tuvākajos un  attālākajos novadu nostūros. Koncertā skanēja Latvijas valsts himna, vēlot saules mūžu mūsu Latvijai, skolēnu veltītie skaistākie vārdi mūsu zemei, skanēja dzeja un tautasdziesmas. Tautas deju “Rudā lapsa” mūsu Latvijai veltīja deju pulciņa dalībnieces. Pasākuma noslēgumā izpildījām kopdziesmu  “Skaista, skaista tēvu zeme”.

Mūsu valstij -četri gadi otrajā gadu simtā! Priecāsimies par to! Vēlēsim savai zemītei, Latvijai, saules mūžu! Lai mums visiem skaisti  valsts dzimšanas dienas svētki!

Skolotāja Tatjana Klopova

Pasākums “Esi stiprs kā Lāčplēsis” Bebrenē