ANSS atklātais turnīrs brīvas cīņas sievietēm

AKTUĀLI

Novembra nogalē sporta skolas brīvas cīņas treneri Locikos organizēja 2023. gada Augšdaugavas novada sporta skolas atklātu turnīru brīvajā cīņā sievietēm. Uz sacensībām cīnīties bija atbraukušas cīkstones no Olaines, Saldus, Daugavpils, Krāslavas un Rīgas.

Veiksmīgi tajā startēja Augšdaugavas novada sporta skolas trenera Andreja Andrijanova un Ivana Kolosova audzēknes, izcīnot vienu zelta, sudraba un bronza medaļas. Zelta medaļu izcīnīja Milana Jermolajeva (46 kg), uz goda pjedestāla otrā pakāpienā kāpa Milana Filatova (56 kg), bet par trešās vietas ieguvēju kļuva Sofija Jelisejeva (52 kg).

Paldies ANSS treneriem par lieliski organizētām sacensībām!

✎Jana Hadakova, Augšdaugavas novada sporta skola

Vieglatlēti ar medaļām atklāj sacensību sezonu