Animācijas filma bērniem “Tauriņa stāsts” Subatē

AKTUĀLI

Puteņu mēnesi Subates kultūras namā atklāsim ar animācijas filmu bērniem "Tauriņa stāsts". Piektdienas vakarā, kad mācību nedēļa ir noslēgusies, var kopā ar draugiem izbaudīt kinovakaru. Drīkst ņemt līdzi popkornu un citus gardumus.

Tiekamies 2. februārī plkst. 17.00 Subates KN!

Mazliet par filmu: Tas ir sirsnīgs stāsts par drosmīgo, mīlīgo un nedaudz neveiklo vienspārnu tauriņu – Patriku, kurš dodas ceļojumā ar saviem labākajiem draugiem – smieklīgo kāpuru Marti un asprātīgo Dženiferu. Patrikam ir jākļūst par varoni, taču vispirms viņam ir jāpieņem sava unikalitāte un jātiek pāri bailēm, cīnoties ar dabas stihijām, kā arī izvairoties no ļaunām un izsalkušām vārnām, kuras to vien vēlas kā atriebties. 

Radošā darbnīca pieaugušajiem "Liesma manā sirdī"