“Anima Corde” gūst panākumus konkursā “Uzstaro 2021”

AKTUĀLI

Višķu pagasta Sabiedriskā centra sieviešu vokālais ansamblis “Anima Corde” šī gada 5.aprīlī piedalījās Latvijas Jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes attālinātajā jauno vokālistu konkursā “Uzstaro 2021”, kuru organizēja biedrība “Talsu tonis”. Konkursa mērķis bija atklāt talantīgus dziedātājus no visas Latvijas, veicināt viņu radošo pašizpausmi dziedot, rosināt jauno dziedātāju un pedagogu jaunu pieredzi konkursā piedaloties attālināti, motivēt jaunos talantus vokālo un māksliniecisko spēju attīstībā akadēmiskā un mūsdienu estrādes žanrā dziedot brīvas izvēles dziesmas.

Vokālais ansamblis “Anima Corde” uzstājās akadēmiskā žanra vecuma grupā no 19 līdz 25 gadiem. Konkursa dalībniekiem bija jāiesūta vienas dziesmas video. Anima Corde izpildīja Riharda Dubras latviešu tautas dziesmas apdari “Jūras māte”.

Konkursa dalībniekus vērtēja nopietna žūrija: Guntars Račs-producents un mūziķis, Dana Bramane- Latvijas Nacionālās operas soliste, Gatis Poriņš- Ventspils Mūzikas vidusskolas vokālās nodaļas vadītājs, Laura Leontjeva- kordiriģente un  dziedātāja, grupas “Latvian voices” dalībniece (2011-2020), grupas “Neaizmirstulītes” dalībniece.

Anima Corde konkursā “Uzstaro 2021” ieguva godpilno  pirmo vietu.

Višķu pagasta Sabiedriskā centra vadītājs Jānis Belkovskis

Deputātes Dainas Amosovas iedzīvotāju pieņemšana Zoom platformā