Ambeļu pagasta iedzīvotāji atklāja izstādi “Skatiens no pagātnes ar cerībām uz nākotni”

AKTUĀLI

17. novembrī Ambeļu pagasta bibliotēkā norisinājās izstādes „Skatiens no pagātnes ar cerībām uz nākotni” atklāšana.

Fotogrāfiju izstāde tika rīkota par godu Latvijas valsts simtgades svinībām kā veltījums Ambeļu pagasta iedzīvotājiem. Ambelieši lepojas ar savām saknēm, ar savām ģimenēm. Daudzām fotogrāfijām ir vairāk kā 100 gadi. Katra fotogrāfija, kas ir saņemta no dalībnieku personīgajiem arhīviem, ir radusi savu goda vietu šajā izstādē. Šīs fotogrāfijas vēsta mums par cilvēkiem, kas ir dzīvojuši, strādājuši, gājuši savās ikdienas gaitās un priecājušies mums līdzās. Šajos zīmīgajos svētkos mums ir lieliska iespēja ar pateicību atcerēties šos cilvēkus.

„Skatiens no pagātnes” – ko redz šie cilvēki, raugoties no fotogrāfijām uz mums? Manuprāt, gluži tāpat kā tagad, arī pirms simts gadiem cieņā turēja vienkāršas patiesības – mīlestību pret tuvajiem, ģimeni un Dzimteni.

Redzot to, cik stipras un plašas ir kļuvušas ģimeņu saknes, cik skaistas un laimīgas sejas mēs redzam fotogrāfijās šodien, mums ir pārliecība, ka nākotne ir mūsu rokās!

Pateicos visiem par fotoizstādei sniegtajiem materiāliem!

Izstādi var aplūkot bibliotēkas foajē bibliotēkas darba laikā.

Materiālu sagatavojusi:
bibliotēkas vadītāja Zoja Rubene

Prezentēts Skrindu dzimtas muzeja projekta "Munys pusis ļaudis"