Ambeļu kultūras namā aizvadīts jauniešu pasākums “No filmas uz realitāti”

Jaunatnei

31.martā Ambeļu kultūras namā norisinājās Augšdaugavas novada jaunatnes sadraudzības vakars “No filmas uz realitāti”, ko organizēja Višķu jauniešu attīstības centra jaunieši no Višķu, Ambeļu, Dubnas un Maļinovas pagastiem.

Pasākuma laikā jauniešu komandas prezentēja izlozēto filmu fragmentus, parādot tās nelielu fragmentu vistuvāk filmas sižetam. Tika prezentētas četras filmas – “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, “Misters Bīns”, “Titāniks” un “Krēsla”. Attēlotajās filmu sižetu interpretācijās bija redzamas jaunieši teatrālās prasmes, tērpu un dekorāciju oriģinalitāte. Kā arī jauniešiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par kino pasauli interaktīvā veidā, Kahoot platformā, un sadarbojoties komandā uzrakstīt filmas nosaukumu ar speciāli izveidotu rakstāmo.

Jauniešu priekšnesumus vērtēja žūrija 4 cilvēku sastāvā – Jānis Briška (Špoģu vidusskolas vēstures un sociālo zinību skolotājs), Elvita
Stašāne (Špoģu vidusskolas angļu valodas skolotāja), Olesja Ņikitina (Augšdaugavas novada Jaunatnes lietu daļas vadītāja) un Sandis Ulpe (Višķu pagasta Sabiedriskā centra vadītājs).

Žūrijas vērtējums:

  • Labākā Aktrise – Marta Kucina (Mirtante “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”)
  • Labākais aktieris – Arsens Burkevičs (Džeks Dousons “Titāniks”)
  • Jautrākā loma – Natālija Poļakova (Misters Bīns “Misters Bīns”)
  • Skumjākā loma – Alans Šlihta (Aisbergs “Titātiniks”)
  • Orģinālākie tērpi – “Krēsla” (Naujenes jauniešu attīstības centrs)
  • Vislabāk attēlotā filma – “Titāniks” (Kalkūnes jauniešu attīstības centrs)
  • Žūrijas simpātija – “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” (Vaboles jauniešu attīstības centrs)
  • Skatītāju simpātija – “Misters Bīns” (Demenes jauniešu attīstības centrs)

Paldies Vaboles, Kalkūnes, Demenes un Naujenes jauniešu attīstības centra jauniešiem, jaunatnes lietu speciālistiem par neaizmirstamajiem priekšnesumiem un dalību pasākumā! Īpašu paldies izsakām Višķu jauniešu attīstības centra jauniešiem par pasākuma organizēšanu un Ambeļu pagasta pārvaldei par sadarbību! Uz tikšanos nākamajā sadraudzības vakarā!

Višķu jauniešu attīstības centra Jaunatnes lietu speciāliste Zane Ozola

Mandalu izstāde Līksnā