Aicina piedalīties akordeonistu–solistu konkursā „Naujene – 2022″

AKTUĀLI

Naujenes Mūzikas un mākslas skola aicina piedalīties XIX starptautiskajā akordeonistu – solistu konkursā „Naujene – 2022″. Kā liecina iepriekšējo gadu pieredze, talantīgo akordeonistu sacensības ir ļoti populāras gan Latvijas, gan ārzemju mūzikas mācību iestāžu audzēkņu vidū.

Konkurss norisināsies aprīlī attālināti. Konkursa dalībniekiem līdz 4. aprīlim jāiesūta pieteikums ar videoieraksta linku uz YouTube platformu.   Video ierakstu noklausīšanās notiks laikā no 8. līdz 11. aprīlim, bet konkursa rezultāti tiks apkopoti līdz 15. aprīlim.

Konkursu rīko Naujenes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Augšdaugavas novada Kultūras pārvaldi ar mērķi atklāt jaunus, talantīgus izpildītājus, popularizējot akordeona spēli, veicināt jauno mūziķu profesionālās meistarības izaugsmi.
Konkursa laureāti saņems I, II, III pakāpes Diplomu vai Atzinības rakstu, savukārt žūrija ar savu lēmumu var piešķirt trīs GRAND PRIX balvas.

Apbalvošanas ceremonija notiks aprīlī YouTube kanālā, iepriekš par to paziņojot dalībniekiem. Diplomi, Atzinības raksti tiks nosūtīti konkursa dalībniekiem pa pastu uz pieteikumā norādīto adresi.

Dalībnieku pieteikumi jāiesniedz līdz 4.aprīlim, sūtot tos  uz Naujenes Mūzikas un mākslas skolas  e-pastu:  naujene_konkurss@inbox.lv.                

   

“Vieglu garu” Augšdaugavas novadā!