Aizvadīta pēdējā novada domes sēde vecajā deputātu sastāvā

Ceturtdien, 8. jūnijā, tika sasaukta pēdējā Daugavpils novada domes sēde vecajā deputātu sastāvā.

Statistikas dati liecina, ka šo gadu laikā notikušas 128 kārtējās un 21 ārkārtas domes sēde, pieņemti gandrīz 5889 lēmumi, 108 saistošie noteikumi, 57 nolikumi, 24 noteikumi un apstiprināti 2 reglamenti.

Pēc Domes sēdes administrācijas vārdā deputātiem tika teikts paldies par paveiktajiem darbiem četru gadu laikā. Katram deputātam pasniegtas piemiņas dāvanas.

Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska: “Esam pieņēmuši ļoti, ļoti daudz lēmumus, esam konstruktīvi strādājuši visa sasaukuma laikā. Es, kā pašvaldības vadītāja, gribu pateikt jums lielu paldies par konstruktīvu darbu, priekšlikumiem, aizrādījumiem, kritiku un, protams, gribu novēlēt, lai jums visiem veicas un izdodas arī turpmāk. Tie deputāti, kas nāks uz pirmo domes sēdi, turpinās strādāt un lemt daudzus jautājumus, kas skar mūsu novada iedzīvotājus. Vēlreiz gribu jums visiem pateikt lielu paldies.”

Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika: “Administrācijas vārdā pateicamies karam no jums par jūsu ieguldījumu. Ļoti gribētos, lai šie četri gadi jūsu atmiņā paliek kā gadi, kuru laikā jūs izdarījāt patiešām daudz, jo katrs pieņemtais lēmums ir jūsu pieņemtais lēmums, atbalsts katrai aktivitātei, tas ir jūsu atbalsts, tāpēc saglabāsim atmiņā, kas izdarīts un turpināsim strādāt tālāk.  Lai patiešām mūsu novada attīstība virzās tikai uz priekšu!”

Jaunās domes sasaukuma sēde notiks 15. jūnijā. No līdzšinējā 17 deputātu sastāva jaunajā domē pārvēlēti 12 deputāti.

Atgādināsim, ka pašreizējās Domes priekšsēdētājas Janīnas Jalinskas partija „Daugavpils novada partija” aizvadītajās pašvaldību vēlēšanās ieguva 10 vietas, sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa” Edgara Kucina vadībā – 5 vietas, pa vienai vietai ieguva „Latgales partija” Janīnas Kursītes un „Zaļo un Zemnieku savienība” Viktora Kalāna vadībā.

Koris “Latgale” dodas uz Dziesmu svētku ieskaņas koncertu Jēkabpilī