Aizvadīta jauniešu projektu rakstīšanas darbnīca “DNJ StartUP”

AKTUĀLI

26. augustā tika aizvadīta jauniešu uzņēmējdarbības projektu rakstīšanas darbnīca “DNJ StartUP”. Jaunieši piedalījās pasākumā jau iepriekš izveidotās grupās. Darbnīcas ietvaros jauniešiem bija iespēja saņemt informāciju par Daugavpils novada grantu konkursu jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem.

Pēc darbnīcas teorētiskās daļas, jaunieši grupās izstrādāja savas biznesa idejas, aizpildīja pieteikumu, pētīja informāciju par konkurentiem, kā arī saņēma konsultāciju no speciālistiem. Jaunieši nāca uz pasākuma arī jau ar esošām biznesa idejām un vēlējās vecināt to attīstību. Vēlāk darba grupās jaunieši prezentēja savas uzņēmējdarbības idejas, atbildēja uz komisijas jautājumiem un saņēma ieteikumus tālākai darbībai.

Darbnīcas eksperti, kā arī dalībnieki jūtas gandarīti un iedvesmoti pēc padarītā darba. Daugavpils novada dome aicina jauniešus nebaidīties un nākt pie Daugavpils novada domes speciālistiem, lai saņemtu konsultāciju dažādās jomās.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Jaunatnes projektu koordinatore Milāna Loča

Dziedātājas un dejotāji pieskandināja pagalmus, kā arī ezera pludmali Višķu pagastā