Aizvadīta jaunatnes intelektuālā spēle

AKTUĀLI

17. decembrī tiešsaistē norisinājās Augšdaugavas novada jaunatnes intelektuālā spēle, kurā piedalījās 13 komandas: 5 komandas no Ilūkstes Raiņa vidusskolas, 2 komandas no Višķu pagasta, Medumu pagasta, Maļinovas pagasta, Salienas pagasta, Naujenes pagasta, Līksnas pagasta, Demenes pagasta jauniešu komanda.

Spēle šoreiz norisinājās tiešsaistes platformā, tādējādi jauniešiem tika dota iespēja katram individuāli uz spēles jautājumiem ar 4 atbilžu variantiem. Kopumā tika izspēlēti 72 jautājumi, kas tika veltīti Augšdaugavas novadam, Daugavpils Universitātei, Olimpiskajām spēlēm un citām tēmām. Atbildes sniegšanai uz katru jautājumu tika dotas 40 sekundes.

Spēles rezultātā tika noteikti gan individuālie uzvarētāji, gan komandu kopvērtējuma uzvarētāji, saliekot kopā visu komandas biedru kopīgos sasniegumu.

KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS:

III vieta – Komanda A (Višķu pagasts) II vieta – Maļinovas (Maļinovas pagasts) I vieta – Līksna (Līksnas pagasts)

INDIVIDUĀLAIS KOPVĒRTĒJUMS

III vieta – Jūlija Putāne (Višķu pagasts) II vieta – Aleksandra Vereščagina (Maļinovas pagasts) I vieta – Līga vaidere (Līksnas pagasts)

Visas komandas saņēma pateicības rakstus un saldas dāvanas, savukārt 1. - 3. vietu ieguvēji saņēma diplomus, kausus, medaļās un piemiņas dāvanas.

Aicinām jauniešus būt aktīviem un iesaistīties jauniešu aktivitātēs arī 2022. gadā.

Jaunatnes projektu koordinatore Milāna Loča

Ziemas prieki – 2021