Aicinām vecākus pieteikt Latvijas skolas konkursam “Labākais skolu ēdinātājs Latvijā”

AKTUĀLI

Aicinām informēt vecākus, kā arī izvietot skolā redzamā vietā pievienoto plakātu, ar informāciju par Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācijas (LDUSA) organizēto konkursu “Labākais skolu ēdinātājs Latvijā” 2023./2024. mācību gadā.

Vecāki ir aicināti skolas konkursā pieteikt no 5. līdz 29. februārim. Pēc tam visbiežāk pieteiktajām skolām LDUSA lūgs atsūtīt nedēļas ēdienkartes paraugu, ko izvērtēs konkursa žūrija. Uzvarētāji tiks noteikti sešās nominācijās jeb Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē, Latgalē, Rīgā un visā Latvijā kopumā. 

Skolu iesniegtās ēdienkartes tiks vērtētas pēc vairākiem kritērijiem, tostarp pēc atbilstības Ministru kabineta noteikumiem Nr. 172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem”, pēc tā, vai ēdieni ir daudzveidīgi, vai izmantots pēc iespējas vairāk vietējo un sezonālo produktu, cik daudz cukura un sāls izmantots ēdienos, kā arī, vai pavāri spēj radoši un interesanti pagatavot bērniem atbilstošus ēdienus. 

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2024. gada 27. martā. 

Pieteikt skolu konkursam iespējams aizpildot tiešsaistes anketu šeit.  

Ar konkursa nolikumu ir iespējams iepazīties LDUSA mājaslapā

Šogad konkurss tiek organizēts ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) atbalstu un konkursa uzvarētāji tiks lutināti ar dažādām dāvanām, kuras pavāru komandām nodrošinās “Balticovo”, “Gudrie graudi”, “Rimi Baltic”, “Watermerlon”, “Food Union”, “Gemoss”, bet par dāvanu piegādi parūpēsies VAS “Latvijas pasts”. Savukārt kopvērtējuma uzvarētāju komandai “Baltic Beach Hotel & SPA” dāvinās atpūtu un nakšņošanu viesnīcā, SPA zonas apmeklējumu, kā arī gardas brokastis, bet reģionu uzvarētājiem būs iespēja apmeklēt SPA zonu, lai atvilktu elpu no ikdienas pienākumiem.

Konkurss tiek rīkots ar Valsts Kopējās lauksaimniecības politikas tīkla atbalstu aktivitātes “Vietējo lauksaimniecības produkcijas ražotāju un mājražotāju atbalsta programma” ietvaros.

Plašāka informācija: 
Rūta Grikmane
“Olsen + Partners”
Projektu direktore
Tel. 29630923
e-pasts ruta.grikmane@olsen.lv

Lustīgā pavasara ballīte Subatē