Aicinām uzņēmējus pieteikties LTRK Iespēju festivālam “Uzņēmēju dienas Latgalē 2021”

AKTUĀLI

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina Latgales un visas Latvijas uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Latgalē 2021”, kas virtuālā formātā norisināsies 20.-21. maijā tīklošanās platformā un tiešsaistē no studijas Daugavpilī.

LTRK Iespēju festivāls “Uzņēmēju dienas Latgalē 2021” būs ceturtais un noslēdzošais pasākums četru virtuālo reģionālo pasākumu ciklā, kas pavasarī ar divu nedēļu intervālu sniegs ieskatu par Latvijas uzņēmējdarbības vidē aktuālo.

Virtuālā izstāde

LTRK Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas Latgalē 2021” ietvaros norisināsies virtuālā izstāde, kas vienkopus pulcēs vairāk nekā 100 uzņēmējus no Latgales un visas Latvijas.  Tā norisināsies speciāli pasākumam veidotā tīklošanās platformā, kur dalībniekiem būs iespēja izveidot savus profilus, ievietojot informāciju par uzņēmumu, pievienojot galeriju, video materiālus un dokumentus lejuplādei. Tāpat tā būs iespēja tiešsaistē komunicēt ar apmeklētājiem un plānot savu tikšanās kalendāru.

Biznesa forums Pasākuma galveno satura bloku veidos biznesa forums, kurā tiešsaistē uzņēmēji un eksperti diskutēs par reģiona aktualitātēm un jaunākajām tendencēm, tāpat noslēdzot iepriekšējos trīs pasākumos – Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē – uzsākto tēmu, kas saistīta ar uzņēmumu ilgtspēju. Foruma norisi tiešraidē varēs vērot pasākuma platformā, sociālajos tīklos un portālā Tvnet. Dalībnieku vebināri Virtuālais formāts pasākuma dalībniekiem sniedz dažādas papildu priekšrocības. Viena no tām ir iespēja pašiem veidot pasākuma saturu, prezentējot sev aktuālo tēmu, savu uzņēmumu un tā piedāvājumu dalībnieku vebināros. Tie norisināsies pēc iepriekš izveidotas un izziņotas programmas, nodrošinot tiešsaistes apmeklētāju iepriekšēju reģistrāciju. Starptautiskā tīklošanās Kā viena no lielākajām attālinātā formāta priekšrocībām ir iespēja veidot starptautiskos kontaktus, tādēļ interesentiem, kam aktuāla starptautiskā tīklošanās, LTRK Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas Latgalē 2021” ietvaros piedāvājam organizēt virtuālās tikšanās ar Turcijas uzņēmumiem. Esam izveidojuši sadarbību ar Turcijas partneriem, lai organizētu B2B virtuālās tikšanās dalībnieka izvēlētā komunikācijas platformā. Piedaloties pasākumā, iegūsiet jaunus potenciālo klientu un sadarbības partneru kontaktus, uzzināsiet par aktualitātēm uzņēmējdarbības vidē, varēsiet tiešsaistē komunicēt ar apmeklētājiem un citiem dalībniekiem, veidot savu saturu un prezentēt uzņēmumu. Neapšaubāmi tā ir iespēja izmantot mūsdienu tehnoloģiju priekšrocības un sasniegt pasauli, neizejot no sava biroja. Atgādinām, ka “Uzņēmēju dienas Latgalē 2021” ir viens no četriem virtuālajiem pasākumiem, tādēļ aicinām uzņēmējus izmantot īpašo piedāvājumu līdz 21.03.21. un pieteikties dalībai visos četros reģionos, bet maksāt tikai par trim! Plašāka informācija par LTRK Iespēju festivāliem “Uzņēmēju dienas 2021” pasākuma mājaslapā www.uznemejudienas.lv. Ienāc, atklāj, iepazīsti! MARINA TERZA Latgales reģiona Daugavpils nodaļas vadītāja Ārējās tirdzniecības dokumetu daļas eksperte EUROPE DIRECT Informacijas entra Daugavpilī vadītāja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Lāčplēša iela 10, Daugavpils, LV-5401, Latvija Tālr.: + 371 265 26 964 www.chamber.lv; www.europedirect.lv

Publiskā apspriešana par koku nozāģēšanu Višķu pagastā