Aicinām uz Medumu pagasta svētkiem!

AKTUĀLI

2018. gads ir īstena čakluma gads. Šo gadu rotā ne tikai Latvijas simtgade, bet arī krāšņie dārzi, kuri šogad ir īpaši ražīgi. Un viss tas ir ne bez strādīgo bišu palīdzības, tāpēc šogad Medumu pagasta svētki tiks veltīti mūsu bitītēm un svētki solās būt tik pat skaisti, kā viņu darbu rezultāts!

Gan lielus, gan mazus Medumu iedzīvotājus un viesus aicinām apmeklēt 15.09.2018. (sestdiena) Medumu pagasta svētkus, kuri notiks pie un iekš pagasta pārvaldes ēkas!

Svētki un laikapstākļi solās būt ļoti labi, tāpēc nesēžam mājās, bet gan ejam ciemos svētkos!

Pagasta svētki sāksies plkst. 13:00 ar Artūra Gabrāno veidoto dokumentālo filmu par Medumu pagastu, kas tiks rādīta pagasta pārvaldes ēkas foajē.

Turpmākā pasākuma programma ir sekojoša:

14:00 tiks iestādīts Laimes koks, kurš būs kā veltījums Latvijas nākotnei.

No 14:00 līdz 16:00 notiks sporta un dārza spēles, radošās meistarklases, varēs iegādāties dažādus gardumus tirdziņā, kā arī apskatīt motociklu izstādi. Paralēli šīm aktivitātēm viesi varēs izbaudīt svētku zupu.

15:30 tiks veikta Medumu pagasta iedzīvotāju kopējā fotogrāfija, kura kļūs par daļu no izstādes, kas tiek veikta Valsts Kultūrkapitāla Fonda mērķprogrammas “Latvijai – 100” projekta “Fotoliecības. Daugavpils novada iedzīvotāju valstiskās identitātes stiprināšana” ietvaros.

Visi bērni no 14:00 līdz 18:00 varēs izpriecāties bezmaksas piepūšamajās atrakcijās.

Kad jau visas aktivitātes izietas un būs vēl vēlme papriecēt acis, varēsiet aplūkot foto izstādi “Medumi kā iedvesma”, kur būs apkopotas dažādas pagasta iedzīvotāju veiktās fotogrāfijas pēdējo gadu laikā.

16:00 sāksies svētku koncerts, kuru priekšnesumi noteikti būs kā lielisks dāvinājums visiem svētku viesiem. Solām arī dažādus pārsteigumus koncerta laikā.

Pēc svētku koncerta pagasta iedzīvotāji varēs mazlietiņ atpūsties mājās, lai jau 20:00 atgrieztos atpakaļ uz svētku teritoriju, kur notiks diskotēka, kurā skanēs mūzika, kas neatstās vienaldzīgu nevienas paaudzes pārstāvi. Diskotēka labu laikapstākļu gadījumā notiks pie pagasta pārvaldes ēkas; sliktu laikapstākļu gadījumā izdejoties varēsim pagasta Tautas nama zālē.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotogrāfēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti ievietošanai dnd.lv, medumi.lv, facebook.com/medumuTN

Tālrunis un e-pasts uzziņām:
20429281
tautas.nams@medumi.lv
Elizabete Poddubnova

Informāciju sagatavojusi:
Elizabete Poddubnova
Medumu pagasta Tautas nama vadītāja

Tabores pagasta svētki