Aicinām pieteikt kandidātus novada pašvaldības apbalvojumiem

AKTUĀLI

Tuvojoties 18. novembrim, Augšdaugavas novada pašvaldība vēlas apzināt un īpaši sumināt tos cilvēkus, kuri ir pelnījuši atzinību par ieguldījumu novada attīstībā, pašvaldības un valsts pārvaldes darbā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā un sabiedriskajā darbā.

Kandidātus apbalvojumiem aicinām izvirzīt līdz šā gada 31. oktobrim.

Tiesības pieteikt kandidātus ir Augšdaugavas novada pašvaldības domes deputātiem, iedzīvotājiem (ne mazāk kā 5 pilngadīgas personas), iestāžu un kapitālsabiedrību vadītājiem, reģistrētām nevalstiskajām organizācijām un profesionālajām asociācijām.

Pieteikumus adresēt Augšdaugavas novada pašvaldībai, iesniedzot:

  • slēgtā aploksnē Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālās administrācijas darba laikā;
  • pa pastu uz adresi Rīgas iela 2, Daugavpils, LV 5401;
  • elektroniski (parakstot ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: pasts@augsdaugavasnovads.lv

Ierosinājuma veidlapa

Uzziņām – t. 65476834

Paņem gardu maltīti līdzi vienā no Augšdaugavas novada ēdināšanas uzņēmumiem