Aicinām dalībniekus Daugavpils novada kopstendam Riga Food 2020 izstādē

AKTUĀLI

Līdz ar Covid-19 ierobežojumu mīkstināšanu, dzīve pakāpeniski atgriežas normālā režīmā. Arī šogad starptautiskā pārtikas ražotāju izstāde Riga Food notiks no 9. līdz 12. septembrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādes rīkotājs “Riga Food 2020” Latvijas novadu hallē ar savu gastronomisko piedāvājumu un kulināro mantojumu dižoties un tirgoties aicina visus Latvijas mazos un vidējs novadu uzņēmumus un mājražotājus. Daugavpils novads izstādē Riga Food piedalās kopš 2013. gada. Izstāde piedāvā uzņēmējam: -              četru dienu laikā sasniegt lielu auditoriju – 39 000 klientus, nozares speciālistus u.c.; -              prezentēt un pārdot produktus un pakalpojumus; -              atrast jaunus klientus, sadarbības partnerus un izplatītājus; -              smelties idejas jauniem produktiem un biznesa attīstībai kopumā. Dalība “Riga Food” uzņēmumiem nodrošina atpazīstamību vietējā tirgū, iespēju iepazīstināt ar savu produkciju, jaunumiem un veidot veiksmīgu tēlu pārtikas uzņēmumu vidū. Izstāde ir lielisks atspēriena punkts, īpaši jaunajiem uzņēmumiem, kuri plāno startēt ārvalstu pārtikas izstādēs. Intereses gadījumā Daugavpils novada uzņēmēji tiek aicināti līdz 23. jūlijam aizpildīt  pieteikuma formu un atsūtīt uz adresi:  jazeps.krukovskis@dnd.lv. Dalība Daugavpils novada kopstendā ir bezmaksas. Informācijai: Jāzeps Krukovskis Daugavpils novada dome Attīstības pārvaldes Komercdarbības konsultants jazeps.krukovskis@dnd.lv kontakttālruņi: 26121362; 65422284 Pieteikuma forma

Piedalies mācībās un piesaisti finansējumu savai idejai (LV, RU)