Aicinām balsot par SIA “Meliors Krauja” direktoru Antonu Somu Būvindustrijas lielās balvas saņemšanai

AKTUĀLI

SIA “Meliors Krauja” direktors Antons Soms ir nominēts Būvindustrijas lielajai balvai nominācijā “Mūža ieguldījums būvindustrijā”. Antons Soms strādā uzņēmumā “Meliors Krauja” jau no tā pirmsākumiem. Būvniecības nozarei veltīti vairāk kā 50 gadi. Uzņēmums, kas nodarbojas ar meliorāciju ceļu būvniecību un remontu, šo gadu desmitu laikā pārdzīvojis daudzas izmaiņas, bet ir saglabājis savu spēju darboties. Milzīga nozīme uzņēmuma attīstībā un konkurētspējā ir Soma kungam, kurš ar pārliecību un pieredzi virza savu lielo komandu mērķu sasniegšanai.

Antons Soms ir sava kolektīva līderis, kas ar savu piemēru mudina katru no darbiniekiem ar maksimālu atdevi un piepildījumu darīt savu darbu, kā to dara viņš pats. Viņam piemīt ļoti vērtīga īpašība – spēja saprasties ar ikvienu, neatteikt savu palīdzību.

Par ilggadēju un godprātīgu darbu SIA “Meliors Krauja”  un veiksmīgu sadarbību ar Daugavpils novada pašvaldību 2016. gadā Antonam Somam piešķirts Pateicības raksts. Būvniecības nozarē nostrādāti vairāk kā 50 gadi.

Atbalstīsim Antonu Somu, aktīvi balsojot - http://lielabalva.lv/balsosana/#/balsot

Sporta svētki Naujenes senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām