Aicinām apmeklēt labo domu sajūtu taku Naujenē

Kultūra

Gaišas, baltas domas…domāsim tikai tādas un svinēsim Latvijas neatkarības atjaunošanas dienu!

2021. gada 4. maijā aicinām ikvienu apmeklēt Naujenes pagasta Juzefovas parku no plkst. 14.00 līdz plkst. 18.00. Dodieties kopā ar savu ģimeni pastaigā, paņemiet līdzi visbaltākās domas, izbaudiet siltos pavasara saules glāstus un smelieties spēku rītdienai.

Šopavasar, 4. maijā, lai gan virtuāli, taču notiks gājiens Tauta. Gods. Tērpi. Latvijas Nacionālais kultūras centrs aicina svētku dienā uzvilkt tautastērpu par godu Latvijai, nofotografēties un publicēt foto "Facebook" vai "Instagram" ar tēmturi #tautastērpugājiens2021. Ja ir tāda iespēja, tad aicinām arī pastaigā pa parku doties tautastērpā.

Apmeklējot parku, ievērojiet visus valstī noteiktos drošības pasākumus, kā arī lietojiet mutes un deguna aizsegu.

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 654 74268

Pašdarināto dekoratīvo spilventiņu izstāde