Aicinām apmeklēt izstādes “MELNS. BALTS. +” atklāšanu Medumu pagastā

AKTUĀLI

10. maijā plkst. 13:30 esat aicināti apmeklēt jaunas izstādes atklāšanu Medumu pagasta pārvaldes ēkā “MELNS. BALTS. +”.

Medumu pagasta pārvaldes ēkas pirmajā un otrajā stāvā būs skatāmi Daugavpils Universitātes profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas “Dizains” 1. un 2. kursa studējošo radošie darbi studiju kursā “Kompozīcija I” un “Kompozīcija II” (MZI lektores Ilzes Melderes vadībā). Darbos tiek izmantoti grafiskie elementi – punkts, līnija, laukums, no kuriem tiek veidotas ne tikai melnbaltas kompozīcijas, bet darbos parādas arī krāsu laukumi. Aplūkojot darbus, var redzēt kā no vienkārša punkta var pāriet uz dažādiem sarežģītākiem siluetiem, kā arī tiek attēlota transformācija.

Tā būs skatāma no š.g. 10.maija līdz 30.jūnijam darba dienās Medumu pagasta pārvaldes ēkas (Alejas iela 2)  1. un 2.stāvā.
Tālrunis uzziņām: 20429281

Informējam, ka izstādes atklāšanas laikā notiks fotogrāfēšana; materiāli tiks izmantoti publicēšanai dnd.lv, medumi.lv, facebook.com/medumuTN

Medumos notiks Mātes dienai veltīta meistarklase