Aicina uz Medumu pagasta jauniešu izveidoto fotoizstādi “Mūsu sveiciens Latvijai svētkos”

AKTUĀLI

Medumu pagasta jaunieši atbalstīja Magnetic Latgola akciju (biedrība nodarbojas ar dokumentālo filmu filmēšanu par slavenām personībām, kas saistītas ar Latgali), kas ir veltīta Latvijas dzimšanas dienai:

"Apsveiksim Latviju šogad ar fotogrāfijām, ar valsts un nacionālo simboliku, jo tā mums ir tik skaista! Mēs aicinām to darīt visus, kas patiesi mīl mūsu valsti!"

Medumu pagasta Jauniešu centrs sadarbībā ar Medumu pagasta bibliotēku aicina uz fotoizstādi, kas ir veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienai.

Izstāde ir apskatāma Medumu pagasta pārvaldes ēkas 2. stāvā, Alejas ielā 2 un Medumu pagasta bibliotēkā, Alejas ielā 20. Izstādi var apskatīt no 2020. gada 5. novembra.

Liels paldies par palīdzību E. Muštavinskai filmēšanas procesa organizēšanā, par pacietību un mūsu fotomodeļu sirsnīgiem smaidiem: māsām Petkūnēm, Muštavinsku ģimenei, brāļiem Leončikiem, Svetlanai Kaļiņčukai, māsai un brālim Jagodkiem, Bogdanam Meinartam, Anastasijai Kairo. Pateicībā visi dalībnieki saņems piemiņas fotogrāfijas.

Sirsnīgi pateicamies Stikānu ģimenei par atsaucību un viesmīlību, un par piedāvāto muižu fotosesijas organizēšanai!

Aicinām visus apmeklēt mūsu izstādi!

Informāciju sagatavoja: Diana Mikulane

Jeļenas Ondzules gleznu izstāde "Ziedu simfonija"