Aicina pieteikties apmācībām vēsturisko koka logu atjaunošanā

AKTUĀLI

Daugavpils novada Kultūras pārvalde aicina pieteikties bezmaksas teorētiskām un praktiskām apmācībām vēsturisko koka logu atjaunošanā. Apmācības notiks 18. maijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Naujenes pagasta Slutišķu sētā.

Meistarklases dalībnieki gūs priekšstatu par koka logu atjaunošanas un saglabāšanas procesiem un galvenajiem pamatprincipiem.  Tiks sniegts teorētisks un praktisks ieskats dažādu ar logu atjaunošanu un saglabāšanu saistītu uzdevumu izpildē – loga demontāža, krāsojuma noņemšana, bojātu detaļu remonts, stiklošana,  ķitēšana, dabīgo krāsu izmantošana u.c.

Aicinām pieteikties vēsturisko koka logu, slēģu īpašniekus un ikvienu interesentu kam rūp praktiskas zināšanas koka būvelementu saglabāšanā.

Meistarklasi vadīs restaurators Uģis Baļļa.

Meistarklasei nepieciešams pieteikties iepriekš, vietu skaits ierobežots.

PAPILDUS INFORMĀCIJA UN PIETEIKŠANĀS (LĪDZ 10.05.2019.) pa e-pastu: aiva.lace@dnkp.lv, norādot savu vārdu un kontaktinformāciju.

Lekcija "Sagatavojies dalībai izstādē"