Adventes laiks Lāču pamatskolā

Izglītība

2022. gada 28. novembra rītā visa Lāču pamatskolas saime pulcējas 2. stāva foajē, lai kopīgi iededzinātu pirmo svecīti Adventes vainagā. Direktora vietniece izglītības jomā Zinaīda Šumska pastāstīja par Adventes laika tradīcijām un iededza pirmo svecīti vainagā.

Tradicionāli Adventes laikā katru svētdienu tiek aizdedzināta viena svecīte Adventes vainagā.   Aplis, ko veido vainags, kopš senseniem laikiem simbolizē mūžību un vienotību. 

Advente ir tas laiks, kad klusām gaidām pienākam Ziemassvētkus. Adventes laikā katra cilvēka sirsniņā iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma. Šim laikam ir raksturīgs miers un līdzsvara meklējumi sevī.  Tas ir laiks, ko parasti pavadām mājās kopā ar ģimeni, ietinoties mandarīnu smaržās.

Šis ir arī labo darbu laiks, līdz ar to skolas saime gatavo koncertu senjoriem.

 Lai visiem svētīgs un vērtīgs Adventes laiks!

Lāču pamatskolas skolotāja Skaidrīte Kardele

Komiteju sēdes