64 lauciņu dambretes turnīrā Lietuvā triumfēja Lija Bogdanova no Višķiem

AKTUĀLI

15.oktobrī Kupišķos (Lietuva) notika 64.lauciņu dambretes turnīrs, kurā piedalījās 54 dambretisti no dažādām Lietuvas pilsētām un Daugavpils novada. Sacensības notika 9 tūrēs pēc Šveices sistēmas. Spēlētājiem līdz katras partijas beigām tika dotas 15 minūtes pārdomām.

Vīriešu vidū godalgoto vietu ieguvēji bija Lietuvas sporta meistari – Alģimantas Semežis (7 punkti), Valdas Veršulis (6.5p.) un Rimantas Dinus (6.5 p.). Nikolajs Dmitrijevs no Daugavpils novada un Tadeušs Turonoks no Sventes pagasta izcīnīja 5.5 punktus un attiecīgi turnīra tabulā ierindojās 14. un 16. vietā.

Sieviešu konkurencē čempiones kausu un zelta medaļu ieguva Lija Bogdanova no Višķu pagsta (6 punkti), 2.vietā sekoja Zita Srubene no Anikščai (4.5p) un 3.vietā Rita Kurlite (4.p) no Kupiškiem.

Pateicamies sacensību rīkotājiem par lieliski aizvadītu turnīru un sacensību tiesāšanu augstā līmenī.

Tadeušs Turonoks

Domes sēde