14. oktobrī – Pasaules redzes diena

Pagastu un pilsētu ziņas

Ik gadu oktobra otrajā ceturtdienā tiek atzīmēta Pasaules redzes diena. Šogad Pasaules redzes diena tiks atzīmēta 14. oktobrī ar mērķi veicināt acu veselību, redzes saglabāšanu, redzes pasliktināšanās novēršanu, kā arī vairot iecietību un sapratni pret cilvēkiem, kuri saskārušies ar redzes traucējumiem.

Aicinām Pasaules redzes dienas ietvaros izmantot Slimību profilakses un kontroles centra izstrādātos informatīvos materiālus par redzi, aktualizējot redzes saglabāšanas nozīmību:

  • Infografika “Acu veselība”;
  • Sociālo tīklu materiāli par Pasaules redzes dienu, ieteikumiem redzes saglabāšanai un uzturu acu veselībai (aicinām sociālo tīklu ierakstus nosūtīt savu pašvaldību komunikācijas nodaļai, vai cilvēkiem, kuri atbild par informācijas izvietošanu pašvaldības sociālos tīklos).

Infografika

“Kalupe” cīnās par iespēju iekļūt finālā