12. maijā tiešraidē notiks Sēlijas tūrisma konference

Tūrisms

Sagaidot tūrisma sezonas atklāšanu Sēlijas tūrisma tirgū Bebrenē 13. maijā, dienu iepriekš tiešraidē notiks Sēlijas tūrisma konference. Tajā ar jaunumiem iepazīstinās Sēlijas pašvaldību tūrisma speciālisti un savā pieredzē dalīsies tūrisma uzņēmēji.

Konferences pirmajā daļā tiks sniegts atskats uz pērnā gada tūrisma sezonu Sēlijā, kā arī informācija par šī gada tūrisma, kultūras un līdzdalības aktualitātēm Sēlijas kopienās. Ar ziņojumiem par pašvaldību jaunumiem tūrisma jomā iepazīstinās Sēlijas pašvaldību tūrisma speciālisti no Aizkraukles, Augšdaugavas un Jēkabpils novada.

Otrajā daļā savā pieredzē dalīsies Sēlijas tūrisma uzņēmēji. Sanita Ovčiņņikova, kas saimnieko naktsmītnē “Elkšņi”, nesen iegādājusies slēgto Elkšņu pamatskolu un pastāstīs par nākotnes attīstības plāniem. Bet ar tūrisma piedāvājumu Lielbornes muižā iepazīstinās tās saimniece Nora Poiša, kas pēc uzvaras Latvijas Televīzijas raidījumā “Īstās latvju saimnieces” ieguvusi atpazīstamību visā Latvijā.

Savukārt jau nākošajā dienā 13. maijā klātienē Bebrenē notiks IV Sēlijas Tūrisma tirgus. Ar plašu kultūras programmu visas dienas garumā tiks atklāta jaunā tūrsima sezona Sēlijā. Dienas gaitā sevi reklamēs tūrisma pakalpojumu sniedzēji, tirgus labumus piedāvās amatnieki un mājražotāji un interesentiem būs iespēja doties izzinošās ekskursijās pa Bebreni.

Konference būs skatāma 12. maijā no pulksten 10.00 kopienu sadarbības tīkla “Sēlijas salas” Facebook un YouTube kontā. Sēlijas tūrisma konferenci rīko kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas” un Bebrenes pagasta pārvalde ar Augšdaugavas novada pašvaldības finansiālu atbalstu.

PROGRAMMA:

Sēlijas tūrisma konference 2023

12. maijā no 10.00 līdz 14.00 tiešsaistē Facebook un YouTube.

10.00   Konferences atklāšana. Jaunumi Sēlijas salās. Kopienu sadarbības tīkla “Sēlijas salas” tūrisma speciālists Jānis Dzimtais.

10.30   Augšdaugavas novada tūrisma aktualitātes. Augšdaugavas novada pašvaldības iestādes “TAKA” direktors Rolands Gradkovskis.

11.00   Tūrisma iespējas Aizkraukles novadā. Jaunjelgavas tūrisma informācijas punkta tūrisma organizatore Linda Onužāne.

11.30   Jēkabpils novada tūrisma aktualitātes. Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Laura Trukšāne.

12.00 - 12.30 pārtraukums

12.30   Pieredzes stāsts no naktsmītnes "Elkšņi". Hosteļa īpašniece Sanita Ovčiņņikova.

13.00   Tūrisma piedāvājums Lielbornes muižā. Muižas īpašniece Nora Poiša.

13.30   Kopienu tūrisms Sēlijā. Kopienu sadarbības tīkla “Sēlijas salas” projektu vadītāja Santa Šmite.

14.00   Konferences noslēgums.

PUBLICITĀTES ATTĒLI

1. Foto: Sēlijas salas.

2. Afiša: Sēlijas salas.