Ziemassvētku atklātņu konkurss pārsteidz ar radošumu

AKTUĀLI

Jau vairākus gadus par jauku tradīciju kļuvis Augšdaugavas novada pašvaldības Informācijas un sabiedrisko attiecību nodaļa rīkotais Ziemassvētku atklātņu konkurss, kurā piedalīties aicināti Medumu speciālās pamatskolas audzēkņi. Turpinot tradīciju, arī šogad skolas audzēkņi radījuši ļoti skaistus un radošus zīmējumus svētku noskaņās.

Skolēniem tika piedāvātas četras tēmas: “Sniga sniegi, putināja”, “Ziemassvētku brīnums”, “Rotāsim svētku eglīti” un “Jaunais gads mežā”.

Pēc konkursa nolikuma konkursantiem tika dots uzdevums uz A4 formāta lapas veidot vizuālās mākslas darbus jebkurā tehnikā – tas varēja būt zīmējums, gleznojums, grafika vai citā tehnikā veidots darbs. Konkursam tika iesniegti 20 darbi, no kuriem žūrijas komisija izvēlētās trīs labākos, kas tiks izmantoti svētku atklātnītēm. Jāteic, ka visi iesniegtie darbi ir ļoti rūpīgi veidoti, skaisti un radoši, tāpēc izraudzīties no tiem trīs labākos bija sarežģīti. Vērtējot darbus, žūrija ņēma vērā to atbilstību tēmai un nolikuma prasībām, kā arī izpildījuma kvalitāti un oriģinalitāti.

Ziemassvētku apsveikumiem tika izraudzīti trīs darbi – arodklases skolnieces Irēnas Zavadskas zīmējums “Ziemassvētku laiks”, 6.a klases skolnieka Antona Jāņa Subotjalo darbs “Sniegavīra prieks” un 8.a.klases skolnieka Henrika Otssa Subotjalo darbs “Ziemassvētku svece”.

Irēnas darbiņš tiks izmantots Ziemassvētku atklātnēm, kas tiks sūtītas pa pastu, Antona Jāņa zīmējums būs apskatāms pašvaldības mājas lapā www.augsdaugavasnovads.lv un sociālajos tīklos, savukārt Henrika Otssa darbs jau priecē izdevuma “Augšdaugavas Novada Vēstis” lasītājus.

Savu simpātiju balvu arī šogad piešķīra Izglītības pārvalde, kura izvēlējās arodklases skolnieces Violetas Mamedovas zīmējumu “Ziemassvētki mežā”. Savukārt diviem zīmējumiem simpātijas balvu piešķīris Augšdaugavas novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dzalbe, kurš izraudzījās arodklases skolnieces Olgas Beļavskas darbu “Ziemassvētku brīnums” un 6.klases audzēknes Nadeždas Orlovas darbu “Ziemassvētku nakts”.

Savu simpātiju balvu piešķīra arī Informācijas un sabiedrisko attiecību nodaļa, kura izvēlējās 5.a klases skolnieces Līgas Potašenko darbu “Ziemassvētku egles”.

Ikviens no konkursa dalībniekiem saņēma Pateicības un saldas dāvanas. Mēs pateicamies ikvienam bērnam par ieguldīto darbu un rūpību, kā arī skolotājai Viktorijai Celminskai – par skolēnu iedrošināšanu, profesionalitāti un palīdzību konkursa norisē.

Apstiprināts jaunais Augšdaugavas novada ģerbonis