Zemnieku saimniecība “Kotiņi” apdāvināja novada sociālās iestādes

AKTUĀLI

20. decembrī Augšdaugavas novada sociālajās iestādēs ciemojās ar dāvanām z/s “Kotiņi” no Šķilbēnu pagasta, Balvu novada, kas ir viena no lielākām zemnieku saimniecībām Latgalē un Latvijā. Neklātienē iepazināmies arī ar zemnieku saimniecības saimniekiem Viju un Aldi Ločmeliem. Iegūstot informāciju no saimniecības mājas lapas, esam gandarīti par stipro, radošām idejām bagāto un darbīgo Latgales ģimeni.

Prieks bija iepazīties ar zemnieku saimniecības menedžeri Sandru un autovadītāju Arvi, kas atvizināja zemnieku saimniecības ražoto produkciju, kas pazīstama visā valstī un aiz tās robežām. Dāvanas saņēma Augšdaugavas novada sociālo iestāžu klienti un darbinieki Višķos, Kalupē, Dvietē, Subatē, Demenē un Ilūkstē.

No sirds esam pateicīgi par Ziemassvētku dāvanām un vēlam gan saimniekiem, gan darbiniekiem skaistus saullēktus, brīžiem krāsainu varavīksni un zvaigžņotas debesis, kurās mīt labvēlīgi sapņi.

Pirmsskolas audzēkņu pasākums “Pūti, pūti, Ziemelīti!”