Valsts svētki svinēja arī Maļinovā

Kultūra

17. novembrī Maļinovas pagasta saieta namā un pie saieta nama laukumā Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltīts svētku pasākums "Mūsu sirdīs Latvija skan". Maļinovas saieta namā svētku pasākumā bija pieaicināti studenti un audzēkņi no Daugavpils Staņislava Broka Mūzikas vidusskolas.

Svētku zāle bija  izrotāta ar Latvijas valsts karogu, floristikas kompozīcijām un svecēm  svečturos, fonā skanēja latviešu un latgaliešu mūzika.  Koncerta sākumā skanēja Latvijas Republikas himna. Daugavpils Staņislava Broka Mūzikas vidusskolas audzēkņi izpildīja latviešu komponistu kompozīcijas. Studenti arī lasīja dzejoļus par Latviju. Pēc koncerta laukumā pie saieta nama bija uguns šovs no Daugavpils.

Paldies visiem, kas piedalījās šajā pasākumā.  

Sveicam visus Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 105. gadadienā! Lai katrs no Jums ir laimīgs, mīlēts un lepns par savu valsti!

Maļinovas pagasta kultūras darba vadītāja Natālija Davidova.

Valsts svētkiem veltītais koncerts Sventē “Ir Latvijas stāsts manī…”