Valsts svētkiem veltītais koncerts Sventē “Ir Latvijas stāsts manī…”

Kultūra

“Latvija nav vārds vai vieta, tas ir stāsts, kopā savīts gaismas stars.”/Velta Toma/

 Latvijas Republikas Proklamēšanas 105.gadadienas priekšvakarā Sventes Tautas namā izskanēja valsts svētkiem veltītais koncerts “Ir Latvijas stāsts manī…”. Katram ir savs stāsts par Latviju, un Latvijai ir savs stāsts par katru no mums. Tas vijas līkločiem caur pagātni uz nākotni, kā likteņupe Daugava līkločo cauri likteņstātiem.  Tas rodams mūsu domās, vārdos un darbos. Tas dzīvo mūsos un dzīvos mūsu bērnos.

Pasākumā sanākušos svētkos uzrunāja Sventes pagasta pārvaldes vadītāja Brigita Vasiļevska, sveicot visus mūsu zemes - Latvijas - dzimšanas dienā un novēlot labklājību, godaprātu, darba tikumu un stipru veselību. Uzsverot ikkatra paveiktā nozīmīgumu, pārvaldes vadītāja šajos svētkos pasniedza pateicības par uzņēmējdarbības veicināšanu Sventes pagastā. Kopumā tika pasniegtas 20 pateicības par tirdzniecības, ēdināšanas, nakšņošanas, lauku tūrisma, aktīvās atpūtas un automobiļu apkopes, remonta un rezerves daļu mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšanu. Par svētku sajūtas radīšanu parūpējās Augšdaugavas novada Kultūras centra "Vārpa" vokālais ansamblis "Stage On", vadītāja  Tatjana Vucāne, SBDMV audzēkņu pūtēju orķestris,  pedagogs Romāns Saikovskis, kā arī Sventes Tautas nama VPDK “Ezerzvani”, vadītāja Oksana Pertaško.

Vakara izskaņā ikviens tika aicināts uz groziņballi, kuras laikā spēlēja grupa “Foršs laiks”,  un, 18.novembra rītam austot, tika uzsaukts kopīgs tosts “Saules mūžu Latvijai!”.

Daugavas krāsas izlīst Randenē