Vaboles vidusskolai – 100

AKTUĀLI

23. novembrī plkst. 17:00 Vaboles pagasta saieta namā notiks svinīgais pasākums, veltīts skolas 100. jubilejai, pēc kura uz atmiņu pēcpusdienu aicinās Vaboles vidusskola.

Uz pasākumu tiek gaidīti bijušie skolas absolventi, bijušie un esošie pedagogi un tehniskie darbinieki, vietējās draudzes prāvesti un citi viesi.

Par skolas oficiālo dzimšanas dienas datumu tiek uzskatīts 1919. gada 20. novembris, kad jaunuzceltā skola tika iesvētīta. Skolas direktore Elita Skrupska atzīst, ka skola ir izdzīvojusi visus notikumus, kas norisinājušies simts gadu laikā – gan Pirmais pasaules karš, gan Latvijas uzplaukums, gan Otrais pasaules karš, kad skolā tika ierīkots vācu hospitālis, gan represijas un kolhoza laiki. Skolas vēsture ir ļoti bagāta dažādiem notikumiem, tāpēc skolotāju kolektīvs nolēma tos apkopot grāmatā. Intensīvais darbs pie grāmatas izveides tika uzsākts pagājušā gada decembrī, tajā apkopota skolas vēsture, skolotāju un absolventu atmiņas gan par mācību procesu, gan sabiedriskajām aktivitātēm. Grāmatu “Vaboles vidusskolai 100” dāvanā saņems ikviens skolas jubilejas svētku apmeklētājs.

Par jautru noskaņojumu ballē no plkst. 21:00 parūpēsies grupa “Atkal kopā”.

Ar Latviju sirdī