Vaboles 45. vienības gaidas “Labo darbu nedēļā”

Izglītība

“Labo darbu nedēļa” ir laiks, kad visi cilvēki tiek aicināti palīdzēt gan līdzcilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan Latvijas dabai, gan sabiedrībai kopumā. Tā ir nedēļa, kad visa Latvijas sabiedrība tiek  aicināta paveikt lielus vai mazus darbus. Tie ir darbi, kas neprasa finansiālu ieguldījumu, tikai brīvo laiku un enerģiju, darbi, kas ir pašu ierosināti, izplānoti un īstenoti. Šogad “Labo darbu nedēļa” visā Latvijā norisinājās no 9.-15.oktobrim.

Vaboles 45. gaidu vienības gaidas arī veica labo darbus gan kopā, gan individuāli. Kopā gaidas salasīja pie Vaboles pagasta pārvaldes ābolus, savākto ražu izmantos Skrindu dzimtas muzejs. Muzeja darbinieces bija ļoti priecīgas par sagādāto pārsteigumu.

Savukārt, katra individuāli meitene veica visdažādākos labos darbus – apmeklēja dzīvnieku patversmi kopā ar klases biedriem, palīdzēja palaistīt puķes Vaboles pagasta pārvaldē, mājās palīdzēja sakārtot un novākt rudens ražu, iemācīja brālim veidot mājiņu no spilveniem, pavadīja laiku gan ar draugiem, gan ar mājdzīvniekiem, palīdzēja skolas biedriem sakārtot maiņas apavus garderobē, palīdzēja mājas darbos vecākiem.

Gaidas labos darbus veic ik dienu, par to viņām atgādina gaidu likumi un nodotais solījums.

Arvien modras!

Zane Ozola, Vaboles 45. vienības gaidu vadītāja

Izzinām Siguldas kultūrvēsturiskos objektus