Uzņēmējs Jevģēnijs Semjonovs viesojas Naujenes pamatskolā

Izglītība

Š.g. 4. oktobrī pulciņa "Es - uzņēmējs" ietvaros Naujenes pamatskolā viesojās uzņēmējs Jevģēnijs SEMJONOVS. Viņš ar aizrautību izstāstīja par savu darbu, ko dara ar prieku un no sirds.

 Jevģēnijs ir Naujenes pamatskolas absolvents. Viņš stāstīja, ka pirms daudziem gadiem, kad viņš 9.klasē bija nonācis krustcelēs, jo nezināja, kurā skolā turpināt mācības un ar kādu profesiju saistīt savu dzīvi,  ģeogrāfijas un bioloģijas skolotāja Zinaīda PAULIŅA ieteica iet mācīties mežizstrādi. Tā Jevģēnijs devās uz Ogres tehnikumu un tur apguva šo  profesiju.

Jevģēnijs pastāstīja, kā tapa ideja par uzņēmumu, cik darbinieku strādā uzņēmumā, kādu meža tehniku izmanto savā darbā, un kā tā darbojas. Kā vienu svarīgākajiem faktoriem minēja labu komandu, uzticamus, atbildīgus darbiniekus. Pastāstīja, ka viņa smago mašīnu sauc "Milda" un uz tās ir brīvības pieminekļa simbolika, tā Latvijā atpazīst viņu auto.

 Esam priecīgi un lepni, ka tik veiksmīgi uzņēmēji nāk no mūsu skolas. Liels paldies Jevģēnijam par laiku, ko veltīja atbraucot pie mums. Un prieks par dāvanām.

Ilze Ozola, Naujenes pamatsk. skolotāja

Miķeļdienā Kalupē godināja maizi