Turpinās Daugavpils novada florbola čempionāta apļa turnīra izspēles

AKTUĀLI

23. februārī Špoģu vidusskolas sporta zālē, turpinot apļa turnīru, tika aizvadītas Daugavpils novada čempionāta florbolā otrā sabraukuma spēles. Jau iepriekš vēstīts, ka čempionātā par medaļām cīnās astoņas pagastu komandas.

Pēc otrā sabraukuma spēlēm, līderos izvirzījusies Vaboles pagasta komanda ar 10 punktiem, Kalupe ar 8 punktiem, Višķi un Vecsaliena katra nopelnījusi pa 6 punktiem. Pēc līderiem seko Kalkūne ar 4 punktiem, Ambeļi un Naujene pa 2 punktiem, Skrudalienai – 0 punkti.

Šobrīd rezultatīvākie spēlētāji ir Holgers Folkmanis un Mareks Meženiks no Vaboles, Renāts Vabisčevičs, Arnis Rasčevskis un Lauris Linarts no Kalupes, Jānis Jonāns un Antons Gluškovs no Vecsalienas, Jevgēnijs Daņilovs no Kalkūnes, Jānis Soms un Raivis Skrinda no Višķiem.

Trešās sabraukuma spēles plānotas 10. martā. Aicinām iedzīvotājus apmeklēt spēles un atbalstīt savas favorītkomandas.

Medumu jauniešiem gads iesācies aktīvi