Trīs ezeriem plāno izstrādāt zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumus

Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā administrācija plāno iesniegt Zivju fondam projektu par Zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumu izstrādi Augšdaugavas novada ezeros. Projekta īstenošanai varēs saņemt Zivju fonda līdzekļus. Šo lēmumu 14. marta Augšdaugavas novada pašvaldības domes sēdē atbalstīja deputāti.

Noteikumus izstrādās Salienas pagasta Zabolotņiku, Klepinu un Dūnakļu ezeriem, kas kalpos par pamatojumu zivju resursu apsaimniekošanai, tanī skaitā zivju mazuļu ielaišanai.

Ja Zivju fonds apstiprinās projektu, tas būs jāīsteno līdz 31. oktobrim.

Plānotās izmaksas sastādīs 5777 eiro, no tiem 5140 eiro būs Zivju fonda finansējums, bet atlikušo daļu jeb 635 eiro līdzfinansēs Augšdaugavas novada pašvaldība.

Zivju aizsardzībai pirks dronu

Tāpat Zivju fondam plāno iesniegt projektu atbalsta saņemšanai par lidaparāta – drona iegādi. To izmantos Zivju resursu aizsardzības efektivitātes paaugstināšanai pašvaldības teritorijā esošajās ūdenstilpnēs.

Projektu plānots īstenot līdz 31. oktobrim.

Plānotās izmaksas 6770 eiro, no tiem Zivju fonda finansējums sastādīs 5963 eiro, bet Augšdaugavas novada pašvaldības līdzfinansējums – 737 eiro.

Teātra sporta turnīrs Ilūkstes bērnu un jauniešu centrā