Sventes un Kalupes pagastā tiek organizētas veselīga dzīvesveida nometnes

AKTUĀLI

No 26. līdz 30. jūnijam Augšdaugavas novadā tiek organizētas divas veselīga dzīvesveida nometnes  - Sventes pagastā nometne jauniešiem no 13 gadu vecuma un Kalupes pagastā 7 - 11 gadus veciem bērniem. Izmantojiet pēdējo iespēju pieteikties!

Pieteikšanās anketas:

Nometne jauniešiem  Sventē  https://forms.gle/igUC65efKUcVGk4d8

Nometne bērniem vecumā no 7 līdz 11 gadiem Kalupē https://forms.gle/Wk1j1YXymP7FvTaBA 

Nometnes organizētājs: SIA "OnPlate".
Norises laiks: 26. - 30. jūnijs plkst. 9.00 - 16.00 

Nometnes ietvaros paredzētas teorētiskās un praktiskās nodarbības par veselīga uztura pamatprincipiem, fizisko aktivitāšu veicināšanu un to nozīmi, psihisko veselību, atkarību izplatīšanās mazināšanu, seksuālo un reproduktīvo veselību.

Nometnes programma plānota, iekļaujot radošās darbnīcas garīgās veselības stiprināšanai, savstarpējās komunikācijas un emocionālās attīstības uzlabošanai, organizējot grupu, individuālās nodarbības, aktivitātes ārtelpā.

Nometnes tiek īstenotas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novadā" ietvaros.

Vairāk informācijas:

elizabete.ozola@onplate.lv vai zvanīt +371 27412036

Tūrisma objektu darba laiks Līgos svētkos