Suminās aktīvākos novada jauniešus

AKTUĀLI

Katrs gads ir notikumiem un pārsteigumiem bagāts. Pilns ar jauniem sasniegumiem un uzvarām. Arī Daugavpils novada jaunatnei 2019.gads bija piesātināts ar pasākumiem un izaicinājumiem, kā arī sniedza jaunu pieredzi. Jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies Daugavpils novada jaunatnes gada noslēguma pasākums, kura ietvaros tiek sumināti aktīvie jaunieši, brīvprātīgie, jaunatnes darbinieki, kas ar savu neatlaidīgo darbu turpina veicināt jaunatnes politikas darba attīstību savos pagastos un novadā. Tiek izteikti pateicības vārdi arī visiem jaunatnes kustības atbalstītājiem, kas gada garumā sniedza dažāda veida atbalstu jaunatnes aktivitātēm. Līdz 2019.gada 30.decembrim ir iespēja pieteikt apbalvojumam jauniešus un jauniešu grupas četrās nominācijās – Gada jaunietis, Gada brīvprātīgais, Gada aktīvākais pagasts darbā ar jaunatni un Gada jaunatnes lietu atbildīgais. Kā arī aicinām pieteikt jauniešus veicināšanas balvām. Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies 2020.gada 10.janvārī plkst. 18.00 Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa”. Plašāk par konkursa norises kartību var uzzināt nolikumā, kam pievienotas arī pieteikuma anketas. Jaunatnes projektu koordinatore Milāna Loča

Bibliotēkas eglītes svētki Kraujā